Halı Yıkama

Ciddi paralar ödeyerek aldığınız halılarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, halılarınızı; deterjan, sert yüzey temizleyicileri, çamaşır suyu gibi kimyasallarla temizlemeyiniz. Halı yıkama işi uzman olan kişiler tarafından halının cinsine göre uygulanacak farklı yöntemlerle ciddi bilgi ve emek harcanarak yıkanmalıdır.

Halınızı silerek yüzeysel bir temizlik elde edebilirsiniz ancak halımıza yerleşen gözle göremediğimiz organizmalar zamanla hem bizi hemde gözümüzün bebeği çocuklarımızın sağlığını tehdit edebilir. Onun için halılarınızı yılda en az bir kere profesyonellere yıkatmanız gerekmektedir. Halıların dip kısmına yerleşen organizmaların temizliği, bizim için gerekli hijyenin sağlanması sadece bu işin uzmanı kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü aldığımız ilaçların dozunu iyi ayarlarsak şifa, ayarlamazsak öldürücü bir zehir olduğu gibi halıya kullanılacak olan kimyasallarında dozunun iyi ayarlanması gerekmektedir. Yoksa halımız zarar gördüğü gibi sağlığımızda tehlike altına girebilir. Bizler siz müşterilerimize önem veriyor ve siz müşterilerimizin sağlığı için tehlike oluşturan bakterileri en iyi şekilde halılarınızdan arındırmak için halılarınızın her iki yüzünü de profesyonelce özel olarak geliştirilmiş temizlik malzemeleriyle yıkıyoruz.

UYARI !

Halılarınızı oto yıkamalarda ucuz deterjan ve araba yıkamada kullanılan kompresörlü su makinaları ile yıkatmayınız. Her işi uzmanına bırakmada gösterdiğimiz özeni halılarımızı yıkatırkende göstermeliyiz.